ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО УКРАГРО НПК

УКРАГРО є одним з лідерів постачання мінеральних добрив на ринку України. Ключовими сферами діяльності компанії є поставка мінеральних добрив, реалізація насіння та засобів захисту рослин, транспортування та внесення рідкого аміаку.

Місією компанії є сприяння розвитку аграрного ринку України та забезпечення сільськогосподарських товаровиробників економічно вигідними та доступними технологіями сільгоспвиробництва, по конкурентним цінам з максимальною кількістю супутніх послуг.

Історія

Основним напрямком діяльності компанії було виробництво складних комплексних мінеральних добрив — тукосумішей. Компанія стабільно входить до п’ятірки найбільших постачальників мінеральних добрив в Україні, річний обсяг реалізації мінеральних добрив  перевищив 700 тисяч тонн.  Компанія надає послуги з доставки рідких мінеральних добрив безпосередньо до господарств із заводів-виробників та складів компанії, та послуги з внесення в ґрунт безводного аміаку.  Ми відкрили нові напрямки діяльності: реалізація насіння та засобів захисту рослин.

Компанія сьогодні

УКРАГРО  володіє найбільшою в Україні мережею складів з реалізації мінеральних добрив. На сьогодні ця мережа  розташована в різних регіонах країни та повністю обладнана для приймання, зберігання, фасування та відвантаження добрив.  Вся продукція компанії зареєстрована, сертифікована і відповідає найвищим стандартам якості.

Асортимент продукції УКРАГРО складає більш ніж 100 одиниць найменувань:

  • традиційні азотні (селітра аміачна, карбамід, КАС, аміачна вода, безводний аміак),
  • фосфорні та калійні (амофос, калій хлористий, калієва селітра, безхлорні добрива),
  • складні добрива (вапняково-аміачна селітра, сульфат амонію, нітроамофоска, діамофоска),
  • тукосуміші на основі різних складових компонентів і з різним співвідношенням NPK,
  • спеціальні водорозчинні добрива для систем крапельного поливу відкритого та закритого ґрунту,
  • сірковмісні добрива (сульфат амонію, сульфат калію та ін.),
  • добрива для позакореневого підживлення.

Для забезпечення потреб приватних та особистих підсобних господарств в мінеральних добривах,  реалізація яких здійснюється через діючу комерційну мережу компанії та роздрібні торгові мережі. Компанією побудовані та введені в експлуатацію сховища для зберігання та відпуску рідких мінеральних добрив (КАС), а також, маючи відповідне обладнання та кваліфікований персонал, компанія надає послуги з доставки та внесення в ґрунт безводного аміаку. Поряд із дистриб’юцією та виробництвом компанія надає наступні послуги з агрономічного супроводу:

1) забезпечення агрономічного супроводу вирощування сільськогосподарських культур;

2) розробка, обґрунтування і впровадження оптимальних програм мінерального живлення та застосування хімічних засобів захисту рослин для різних ґрунтово-кліматичних умов та господарських характеристик агроформувань;

3) надання кваліфікованих порад щодо визначення індивідуальної потреби в агрохімікатах і пестицидів для умов конкретного господарства.

УКРАГРО – це команда висококваліфікованих спеціалістів та професіоналів з великим досвідом роботи та знаннями в агрохімічній галузі, підкріплене бездоганною історією ефективної та надійної партнерської діяльності.